GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 7314281
nr 731 4281
Matservis
50 del, Ingeborg, Rörstrand
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2011
kl 19:27:18
11/12 15:40:19
100 kr
12/12 19:22:18
Rörstrand